Renault Laguna benzin -00

Shitet nga: reno 18 Tet 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shes dhe ndrroj veturen automatik gjendje shum tmir karavan shume e rujtne si brenda edhe jasht regjistrim deri ne korrik 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim