Fellne 215/50/R17

Shitet nga: Vali 11 Nën 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

244 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shiten Fellgat me gjithe goma te veres ..
Fellgat jon nr R17, t'rujtne
4 shrafsh, bojn per Reno Megan , Pezho , Opel ...

Kontakto ne tel dhe watap ..
Nga ora 10:00 deri ne 22:00

Vetem shiten !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim