renault megane 1.9 dci 121 ps

Shitet nga: burim 18 Gsh 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Vetura eshte ne gjendje te rregullt me liber te servisit me te gjitha . posedon 2 par goma te dimrit dhe te veres me fellne te veta origjininale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim