renault megane 1.9 dci dizel 121 ps

Shitet nga: Leotrim Sadiku 18 Gsh 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Vetura eshte ne gjendje te rregullt pa as nje defekt. Posedon 2 par goma te dimrit me kapak dhe te veres me fellne te tij origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim