Renault Twingo -01

Shitet nga: Feriz 04 Tet 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Twingo
shiter verura renault twingo viti i prodhimit 2001 ka te kaluara 14500 esht ne gjendje te rregullt me servise te kryera vetura esht me mbyllje centrall gjama elekronik pasqyre elektronike gomat i ka te reja te dimrit ka air beg etje. ne vitin 2013 ka ardh ne kosov vetures i ka skaduar regjistrimi me 23.04.1015 dhe esht me denim per kta muaj vetura shitet me qmim te volitshem gjendemi ne fshatin Bukosh te komunes se vushtrris numri i telit esht 044196747 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim