Rover 75 2.0 Dizel RKS -00

Shitet nga: Auto Salloni BUNA-M 20 Maj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 75
shes veturen ne gjendje shum te mir si mrenda dhe jasht Tel VIBER +37744919999
vetura e ka regjistrimin e 2ne KS
vetura nuk ka asni defekt
vetura nuk osht ne hipotek
2.0 Dizell
ABS
ESP
Klima tronik
gjama me rrym
pulla ne villon
nxemje karrikave
Nr 044-919-999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim