Rover 75 dcti 2.0 Diesel 2004

Shitet nga: Skender 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 850 EUR

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 75
Vetur e po sa ardhur nga Gjermania. Gjendja Optike dhe Teknike është shumë e mirë dhe histori shumë mirë të Servisimit. Për qdo informat telefononi në 044317336.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim