SHITET URGJENT RENAULT RAPID DIZELL 1.9 1995

Shitet nga: xxxxxxx 20 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Vushtrri
SHITET DHE NDERROHET RENAULT RAPID 1995
1.9 DIZELL
MUZIK MP3
HARGJIMET SHUM TE VOGLA
TRANSPORTER
5 SHPEJTSI
GOMAT E DIMRIT
ETJ ETJ
PER ME SHUM INFORMATA KONTAKTONI NE TEL:
043 845 720
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim