SEAT TOLEDO 1.9 TD -94

Shitet nga: Auto Sallon "BUNA-M" VUSHTRRI 09 Dhj 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 400 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Toledo
Seat toledo, Viti 1994, 5dyer, motori 1.9 turbo dizel, regjistrim, 9 muaj, ne gjendje te mire, NUK eshte hipotek dhe perkthehet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim