Shes - Opel Astra 1.7 DIZEL. ## FLM U SHIT ##

Shitet nga: Ajvazi 20 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Opel Astra 1.7 Dizel
* Viti i Prodhimit 20.12.2000
* Klim
* Airbeg
* Esp
* Abs
* Xhamat Elektronik
* Regjistrim ka edhe 3 Muj
Vetura Osht ne Gjendje Shum te mir Teknike si dhe optike
Per Ma Shum Info Kontaktoni ne keta nr. 044-919999Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim