Shes Opel Astra 1.7 DIZEL '''Shum e Mir'''

Shitet nga: murati 09 Mar 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Opel Aster 1.7 Dizel
* Klim
* Airbeg
* Esp
* Komandat Vollon
* Regjistrim ka 6 Muj
* Xhamat Elektronik
* Fellne si dhe Gomat te Mira
* Vetura Osht ne Gjendje Shum te Mir Teknike si dhe Optike
* Vlen te Ceket Vetura Nuk Osht Hipotek
Per Ma Shum Info Kontaktoni ne keta nr. 044 830315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim