U SHIT FLM

Shitet nga: Uiiiiii 21 Pri 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN BMW 530 d
VITI 12/2003 model 2004
I REGJISTRUAR RKS
KLIM
ESP
ABS
ULSE ME RRYM
DHE ME NXEMJE
AIRBAG
KOMANDA NE VOLLAN
NAVI
AUTOMATIK TIPTRONIK 6 shpejci
GJAMA ME RRYM
PASQYRE ME RRYM
XENON
ENGJELLAJS
ALO FELLGA TFORTA
VETURA OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA
OSHT SHUM E SHTRENGUNE SI TRAP EDHE MOTORR
VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK
TEL 044 123 456
Ndrrim i mundshem
Sms mos dergo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim