U shit flm. Audi A3 TDI 1.9 -97

Shitet nga: Gllumi 14 Shk 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet audia a3 tdi dizel shum e mir
Osht shum e rujt dhe punon shum mir
4 gomat e reja te dimrit
Hidroulik
Centrall
Abs
Fellga te mira
Muzik me cd
Gjama me rrym
Etj
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim