U shit flm. Audi A4 2008

Shitet nga: Gllumaci 04 Dhj 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet audi A4 TDI 2.0 manual 6 shpejci
Audi osht shum e rujt osht me 2 qelsa me liber servisit
Fellga te mira me goma te mira
Pulla vollon navi
Gjamat me rrym
Pasqyret me rrym
Klim funksionale
Me perde ansore dhe mbrapa
Vetura osht e mirmbajtur si mbrenda ashtu dhe jasht
Vetura nuk ka nevoj per as ni investim
Servisin e kryer komplet
Etj 044878355 ose 039190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim