U shit flm. VW Touran 1.9 dizel -03

Shitet nga: Xxxxxxx 09 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes touran 1.9 dizell 6 shpejsi me 7 ulse I po sa ardhur nga gjermanija pa dogon jo I vozitur ne kosov ekstra posedon klim gjamat me rrym pasqyret me rrym ABS dhe ESP airbag bllokor e ansor bord kopjuter me goma te mira radjo me cd fabrikisht qelsin me alarm funksjonal per me shum na kontaktoni ne ket numer 045522821 ose 044878355
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim