U shit flm. Vw Golf 1.6 Dizel -88

Shitet nga: Xxxxxxxx 20 Shk 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Vushtrri
Golfi osht 1.6 Dizel i regjistruar rks edhe 10 muj
Golfi osht shum I rujt dhe nuk ka nevoj per investime
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim