U shit flm Golfi 2 Dizel 1.9 rks shum i mir -88

Shitet nga: Sadria 10 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes golf Dizel 1.9 ne gjendje te rregull
Golfi punon shum mir dhe ec shum mir
Golfi ka regjistrim dej mujin e 5
Ka fellga te mira goma te mira
Muzik te mir etj
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim