U shit flm Merrjep

Shitet nga: Kom.AKULLI 044332588 16 Pri 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet VW Polo 1.3 Benzin,në gjendje shumë të mirë dhe me harxhime shumë të vogla,regjistrim RKS deri me 08.01.2016,ndrrim i mundeshëm,perparsi ka naj vetur e vogel me marsh automatik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim