U shit flm Peugeot 607 dizel 2.2 -03

Shitet nga: Gllumaci 06 Shk 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet pezhoja dizel ne gjendje shum te mir pa as ni vrejtje
E regjistruar rks me regjistrim edhe 10 muj
Vetura me nje fjal osht shum e mir dhe shum erujt
Si jasht ashtu dhe mbrenda osht pa as ni vrejtje automatik tip tronik
Posedon klim
Centrall
Hideoulik
Abs
Bord compjuter
Tempomat
Muzik te mir
Lekur mbrenda
Karrika me nxemje para+ mbrapa
Gjamat me Rrym 4 gomat e reja te dimrit etj.
Tel 044 878 355 ose 049 190 030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim