U shit flm Reno llaguna 1.9 dizel shum emir ndrr..

Shitet nga: Sadria 10 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Reno llagunen Dizel 1.9 ne gjendje shum te mir
Me regjistrim edhe 10 muj vetura osht shum e rujt
Simbrenda ashtu dhe jasht nuk ka nevoj per
As ni investim vetura ika hargjimet shum te vogla
Vetura posedon 6 shejsi
Klim funksjonale
Shiber
Gjama me rrym + pasqyre me rrym
Fellga te mira
Muzik te mir me pulla vollon
Bord kompjuter+ perde ansore
Abs
Centrall
Hidroulik etj
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim