U shit flm VW Golf 5 dizel Tdi 1.9 -06

Shitet nga: Sallon Enisi vushtrri 10 Mar 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Golfi osht 1.9 Tdi i regjistruar rks 1 vit shum i mir
Golfi osht shum i rujt dhe nuk ka nevoj per as ni investim
Golfi posedon
Klim tronik funksionale
Senxor parkingu para + mbrapa
Osht goall
Karrika nxemje
Gjama me rrym pasqyre me rrym
Tempomat muzik te mir me 6 cd
Fellga ori fjinal te golfit 5 me 4 gomat e reja
Dritat me llup + hollogenkat para
2 qelsa golfi osht me te gjitha ne rregull
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim