U shit flm merrjep

Shitet nga: Egzoni 21 Shk 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
* VW Golf V 2.0 TDI
* Viti i prodhimit 2005
* Pes dyer
* Timon hidraulik
* Nxemje ne Karriga
* KLIMATRONIC
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrorea
* Dritare Elektrike
* 192199 KM
* Regjistrim ka 10 Muj RKS
Vetura osht ne Gjendje Shum Te Mir Teknike Si Dhe Optike
Per Ma Shum Info Kontaktoni ne ket nr. 044-500396

Mundesi Ndrrimi Golf 2, Golf 3, Golf 4 , Golf 5 .Passat 2, Passat 3. Passat 4 , Audi , Bmw , Opel Astra, Opel Corsa, Audi , Pezho ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim