U shit flm merrjep

Shitet nga: Ajvazi 29 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet vetura
GOLF III
Motor:1.9 Turbo Dizel
Kater dyer
ABS,CENTRALL
Hidraulik
Me regjistrim
Vetura nuk eshte hipotek dhe perkthehet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim