U shit flm vw golf 3 dizel 93 rks 1 vit

Shitet nga: Gllumaci 06 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet golfi 3 dizel shum i mir ne gjendje prefekte
Golfi osht fabrikisht dizel
Regjistrim 1 vit + servisin e kryer komplet
Dhe nuk hargjon as ni gram ule
Psedon
Hidrolyk
Centrall
Abs
4 gomat te reja
Me nje fjal Golfi osht ne gjendje shum shum
Te mir pa as ni defekt
Etj
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim