U shit flm

Shitet nga: Xxxxxxxx 28 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet gjipi hondaj golloper dizel 2.8 turbo inter coller rks
I qlajmruar shum i rujt dhe punon shum mir
4.4 i punon shum mir
Ka klim
Gjama me rrym
Hidroulik
7 ulse
Etj
Tel 044 878 355 ose 049 190 030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim