U shit flm

Shitet nga: Gllumaci 22 Shk 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet golfi 1.9 TDI shum i mir
Golfi motorrin eka 99 punon shum mir dhe nuk e hargjon as ni gram ule
Golfi ka regjistrim 7 muj
Osht hidroulik
Karrijat e golf 3 ika
4 gomat e reja te dimeir
Baterin e re me garanci
Servisin e kryer komplet para dy jave
Etj
Tel 044 878 355 ose 049 190 030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim