U shit flm

Shitet nga: Gllumaci 25 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Vushtrri
Golfi osht 1.6 dizel shum I mir
I regjistruar rks 1 vit
Osht gjith dizel osht pa vrejtje
4 gomat te reja qe 1 jav qe jakem ngjit
Ika karrikat e golfit tre
Golfi osht tip top dhe ska nevoj per investime
Tel 044878355 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim