U shit flm

Shitet nga: Gllumaci 24 Shk 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet pasat dizel shum I mir regjistrim 2 muj
Pasati osht ne gjendje shum te mir dhe punon shum mir
Tel 044878355 049190030
Flm u shit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim