U shit flm

Shitet nga: Sadria 11 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet pollo 1.9 dizel ne gjendje te rregull
Pollo osht shum e rujt dhe punon shum mir
Vetura nuk ka as ni defekt osht gjithqka nregull
Posedon
Klim
Abs
Hidroulik
Centrall
Gjama me reym
Fellga te mira
Muzik te mir etj
044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim