U shit flm

Shitet nga: Gllumi 02 Pri 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Caddy osht doganuar e regjistruar per her te par ne kosov
Pikapi osht shum i rujt dhe punon shum mir
Pikapi osht pa as ni vrejtje osht gjithqka ne rregull dhe nuk
Ka nevoj per as ni investim osht me servisin
te kryer complete pikapi osht shum i pershtatshum per pun
Dhe i ka hargjimet shum te vogla
Etj tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim