U shit flm

Shitet nga: Sadria 05 Pri 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet pikapi cady benzin 1.4 rks dej fun mujit 6
Pikapi osht ne gjendje te rregull dhe punon shum mir
Dhe nuk ka nevoj per as ni investim
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim