U shit

Shitet nga: sadria 17 Maj 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Vushtrri
shitet vetura golf 4 Tdi 1.9 me dogan te kryer
Golfi osht ne gjendje te rregull dhe punon shumm mir
Posedon
Klim tronik funksjonale
Abs
Esp
4 gjamat me rrym
Vollon 3sh
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim