U shittt flm Merrjep

Shitet nga: 049568247 03 Maj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Opel Vectra Dizel GTS
* Viti i Prodhimit 20.12.2003
* KlimTronike
* Komanda Timon
* Airbeg
* Navi
* Esp
* Abs
* Shanzerin me 6 Cd
* Karrikat Gjysem ilkur
* Regjistrim ka 1 Vit
* Regjistrimin e Dyt e ka Kosov
* Goma Si dhe Fellne te Mira
* Servisi ju ka Kry me 19.03.2015
* Vlen te Ceket Vetura Nuk Osht Hipotek Munet me u Perkthy Mej her
* Vetura Osht ne Gjendje Shum te Mir Teknike si dhe Optike
* Per Ma Shum Info Kontaktoni ne Keta Nr. 044-500396 ose O49-568247 VIBER +38649568247
MUNDESI NDRRIMI Golf 2. Gold 3. Golf 4. Golf 5. Passat 2. Passat 3. Passat 4. Audi. Bmw. Mercedes 190. Mercedes A150. Mercedes a 160. Mercedes A 170. Mercedes. Polo. lupo. opel Astra. Opel corsa. Opel Zafira. Fiat punto. Ford Fiesta. Ford Fokus . pezho 206. Pezho 207. Pezho 306. renault megano. Renault Clio.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim