U shittt flm merrjep E gezoft Pronari.......

Shitet nga: Egzoni 21 Shk 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes - Ndrroj VW Polo 1.2 benzin
* Viti i Prodhimit 2004
* Regjistrimim e Par në Kosov
* Regjistrim ka edhe 5 muj
* Klim
* Airbeg
* Esp
* Gomat e mira
Vetura Osht Ne Gjendje shum te mir teknike si dhe Optike
Per Ma.Shum info kontaktoni ne ket nr. 044-500396 ose 049-568247 VIBER +38649568247
Mundesi ndrrimi me Golf 2. Golf 3. Passat 2. Smart. Cliu. Passat 3. Fiat. Opel etj...

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim