U shitttttttttttt

Shitet nga: Granit 05 Shk 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Vushtrri
BMW benzin 1.8 shum e mir tip top nuk ka nevoj per as ni cent investing vetura posedon fellne alarm centrall muzik mund te thirrni dhe me viber +37744272418
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim