USHIT NGA As Arsoni

Shitet nga: as Arsoni 24 Mar 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 700 EUR

Komuna: Vushtrri
shes ndrroj corado benxin likir me klim g60 rls
me servisa te krym
me fellbe te mita
gom te mira
rks 10 muj
abes centrall
alarm likur
si dhe trapa shum mir
ju mirprraim blerS seriöz
044633338
049588881
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim