VW Bora 1.9 TDI -01

Shitet nga: Bora 03 Pri 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
VW Bora 1.9 TDI ( I tkuqe ) dizel, viti i prodhimit 2001, 1 vite regjistrim, Klim, Esp, Xhama me Rrym,
Fellne shum tmira, Radio CD, vetura eshte shum e rujtun si mbrenda ashtu dhe jasht,
nuk ka koruzion servisin e krym me nje fjal vetura eshte tip top..

Per me shume na kontaktoni: +377 45 342 134
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim