VW Caddy -97

Shitet nga: Bastri Pllana 23 Mar 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet vetura ne gjendje shum te mir teknike. Vetura eshte e regjistruar deri ne muajin Janar 2016. Te interesuarit mund te lajmrohen ne numrat e telefonit:
045250569 me viber si dhe
049251213
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim