VW GOLF 4 -02

Shitet nga: TAMIL 28 Shk 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Vushtrri
GOLFI O SHUM I RUAJTUR SI BRENDA ASHTU DHE JASHT .NGJYR E ZEZ REGJISTRIM KA 9 MUAJ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim