VW GOLF 4 -99 TURBO

Shitet nga: Liridon 20 Pri 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Vushtrri
shitet golf 4 ne gjendje shume te mire i ardhur nga zvicrra me vetem 1 regjistrim ne kosove,me shume komoditet dhe extra,posedon veshje te brendshme me lekure te bute dhe nxemje ne secilen ulese,eshte klimatronik,tempomat ,centralle etj. munde te na kontaktoni ne 049166751
dhe ne VIBER +38649606927 GOLFI OSHT EKSTRO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim