VW Golf 1 dizel -81

Shitet nga: Fahri Ahmeti 13 Mar 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Veturen Golf 1 Ngjyra e Kuqe Dizel i Thjesht Ne Gjendje te Shkelqyshme Eshte i Regjistruar
na kontaktoni :045580396 dhe 049545849
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim