VW Golf 2 1.3 benzin -87

Shitet nga: milaim 05 Pri 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet dhe ndrrohet ne gjendje shum tmir pune i qlajmrun ska denim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim