VW Golf 2 TDI -91

Shitet nga: Redon 16 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet Golf 2 TDI.Vetura Eshte Ne Gjendje T Rregullt,bejm ndrrim edhe me Golf 4 duke shtuar para
Hidraulik,1.6 Marsh Manual,Viti I Prodhimit '91.2 Dyersh.Asnje Pjes Nuk E Ka Te Nderruar Dhe Nuk Ka Nevoj Per Asnje Investim Ne Te.Te Interesuarit Mund Te Telefonojn Ne Numrin E Dhene.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim