VW Golf 3 1.9 GTD 1992

Shitet nga: Alush 03 Qer 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes VW Golf 3 1.9 GTD (dizel) -92 RKS
Ka nje motorr i klasit te pare me garancion.Fabrikisht dizel.
Timon servo hidrolik
(shiber)

Karriget i ka shume sportive dhe te rujtuara si para ashtu e mbrapa me mbeshtetese per koke , Farat i ka special per golf tresh-it.

Dy dyer
Me fellne te golfit te mira
Rexhistrim deri me 14 Prill -2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim