VW Jetta 1.6 Dizel -88

Shitet nga: imer 30 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Shitet
Volkswagen Jetta 1.6 dizel
Gjendje shum te mir teknike po ashtu edhe optike
Eshte me rks deri me 10.2015


Per Kontakt 045 649 133 049 144 665 dhe Viber +377 44 506 896
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim