VW Jetta 1.9 dizel -91

Shitet nga: nystret 15 Krr 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes jetten dizell 1.9
viti i modeli 1991
rigjistrim dei me 01.08.2015
ekstr posedon
shiber
pasqyret me rrym
karrikat me ngjemje
hidraulik
centrall
branika tgjan
5 shpejtsi
radjo me cd mp3
fellne 15 coll me goma 70% te reja
esht e mir mbajtur si brenda ashtu dhe jasht
per me shum na kontaktoni ne kta numra
munsi ndrrimi
044626838
049-331-989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim