VW Passat -05

Shitet nga: Veton 04 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Ne gjendje shume te mire, me servisim te rrregullte, goma te veres dhe te dimrit vetem nje vit te shfrytezuara.
Me nje bregasti,dmth skeni probleme me dizne
Nje vite rexhistrim dhe shume i mirembajtur
Kilometra te garantuara-165000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim