VW Passat 3C 2.0 Tfsi -06

Shitet nga: ..... 12 Qer 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
SHITET APO NDROHET
NE GJENDJE TE REGULT TEKNIKE/MEKANIKE DHE OPTIKE
Vetura ka nji çmim të konsiderueshëm real, për vetur të këtij lloji.
Në vijim është përshkrimi i veturës:
* VW PASSAT 3C 2.0 T fsi 200 KF (motor i GTI-s)
* PRODHIM 2006 MODEL 2007 (si dhe regjistrimi i pare)
* REGJISTRIM DERI NË KORRIK TË 2015.
* AUTOMATIK TIPTRONIK 6 shpejtësi (Automatik apo Manual)
* HIGHLINE / NGJYR TË HIRIT METALIKE
* ALU FELLNE 16 COLL, GUMA TË DIMRIT
* KLIMA
* KARRIKA të LËKURES me NXEMJE dhe LEVIZJE ME RRYMË
* RADIO VW MP3 me 6 CD,
* 8 AIRBAG
* SENZOR TË SHIUT
* SENZOR TË GOMAVE – SHTYPJES SË AJRIT
* TEMPOMAT – CRUIS CONTROL
* ESP
* AUTO HOLD
* KOMANDA NE TIMON -VOLLAN.
* TIMON KATËRSH
* BORD KOMPJUTER
* INTERIERI KOMPLET LËKURE
* SHIBER
* 165000 KILOMETRA TE GARANTUARA
* PERKTHIM I MENJEHERSHEM – NUK ËSHTË NËN HIPOTEK
* VETURA ESHTE NE EMRIN TIM
***ÇMIMI i VOLITSHEM apo NDRIM ME VETUR MA TË VOGËL***
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim