VW Passat benzin -88

Shitet nga: Leotrim 10 Shk 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes urgjentisht Passat seria e fundit e pasatave 1, Viti i prodhimit 1988, lend djegse benzin - plin , Frenin e dores e ka te ri.Vollanin e ka hidraolik si dhe gurnet e koshnicave i ka te reja nuk ka ndonje defekt eshte shum i shtrengum.
Mainen e ka shume te mir ngre shume mir. eshte praktik per familje dhe per me bajt mall.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim