VW Polo 1.4 dizel -92

Shitet nga: valon 16 Mar 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet ose nderrohet vetura pollo 1.4 dizell regjistrim edhe 8 muj ne gjendje perfekte me shpenzime shum te vogla esht krejt lkur dhe ka muzik shum te mir goma te reja ujle nuk hargjon ju garantoj ka te gjitha te nderruara vajin e sapo nderruar origjinal e shum sene tjera.pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim